Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL HJALMAR NORRSTRÖM (1853-1923): kvinnopotrtätt, olja på duk, signerad samt daterad C. HJ Norrström -85, mått ca 64x49
Färgbortfall
652410
2019-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här