Peter Dahl litografi
2019-06-07
652394
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Figurkomposition i grönt, signerad Peter Dahl, onumrerad, färglitografi, bildmått ca 43x29 cm
Ej examinerad ur ramen