Gerhard Nordström oljemålning
2019-06-07
652392
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019): Figurkomposition, signerad G Nordström, olja på pannå, ca 38x44 cm