Gerhard Nordström oljemålning
2019-06-07
652389
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019): Landskap, signerad och daterad G Nordström 51, olja på duk, ca 44x65 cm