Fåtöljer läder
2019-06-10
652378
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, modell ´Wingback´, petroleumblått läder, djuphäftad rygg, lösa plymåer i sits, 1900-talets senare del, höjd ca 110 cm, bredd ca 80 cm, sitthöjd ca 45 cmm
repor samt slitage