Fagerhults takarmatur
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAGERHULTS, takarmatur, ca 1965, mässing med 9 opalglas kupor, diameter ca 62, höjd ca 59 cm
Några mindre nagg på kanten av kuporna, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
652331
2019-06-07