Fat silver
2019-06-09
652317
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, silver/900, 1900-talets andra hälft, Egypten, diameter ca 28,5 cm, vikt ca 475 g
Smärre slitage