Falkenbergs belysning
Avslutad
2019-06-07
652302
| Klubbat belopp | 900 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1900-talets mitt, ett par, Falkenbergs Belysning, stomme i mässing, inkl skärm, höjd ca 50 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen