Affisch 1940-tal
2019-06-09
652282
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LITOGRAFISK AFFISCH, 1940-tal, för Nationalföreningen för Trafiksäkerhetens Främjande, mått ca 69x48
Fläckar, veck, ej examinerad ur ram