Armnring
2019-06-08
652218
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARMRING i cloisonné, Orienten, 1800-tal, största mått ca 8 cm
Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem
Bortfall av emalj, slitage