Slagslåspistol
2019-06-08
652153
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, med utfällbart stickvapen, stämplad 775, enklare graverad dekor, längd ca 23 cm (utan utfällbara delen)
Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem
Ej komplett, skador, slitage