Bordslampa
Avslutad
2019-06-06
652107
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, fot i lackerat trä, arm samt. detaljer i mässing, skärm i lackerad plåt, höjd ca 43 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen