Taklampa 1920/30-tal
2019-06-06
652085
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1920/30-tal, mässing med opalglas skärmen, diameter ca 26 cm, höjd och sänkbar med motvikt
Några mindre nagg, ställvis anlöpning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen