Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-06-06
652018
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal), Krogscen, olja på pannå, 28x21 cm
Krackeleringar samt repor