Karel Appel litografi
2019-06-06
651964
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAREL APPEL (Holland 1921-2006): Komposition, signerad Appel, EA, bildmått ca 20x44 cm