Fruktstilleben olja
2019-06-07
651962
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRUKTSTILLEBEN, 1800/1900-tal, olja på duk, ca 49x65 cm
Upopfodrad, ytrepor/skador