Bordslampa 1900-tal
2019-06-06
651936
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARLSKRONA LAMPFABRIK, bordslampa, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd inkl. plisserad skärm 59,5 cm