Åke Westin färglitografi
2019-06-05
651829
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅKE WESTIN (1939): Järntorget, Stockholm", signerad Åke Westin, 645/770, färglitografi, bildyta ca 34x53 cm