Skålfat Kina
2019-06-07
651780
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLFAT, 3 st, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, dekor i emaljfärger, längd 22-29 cm
Mindre nagg