Oljemålning
2019-06-07
651778
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, osignerad, olja på duk, ca 52x34 cm