Vjeteslav kliuchnikov oljemålning
2019-06-05
651739
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben med syrener, signerad och daterad V Kliuchnikov -15, olja på duk, ca 71x86 cm