Justus Lundegård
2019-06-07
651730
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924): Landskapsvy, signerad, olja på duk, ca 33x41 cm