Olle Nordberg oljemålning
2019-06-05
651695
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986):Papegojan och familjen, signerad och daterad Olle Nordberg -67, olja på pannå, ca 19 x 21 cm
PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägares föräldrar