Skedar silver
2019-06-05
651647
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAGUSKED, MATSEKADAR, 6 st, UPPLÄGGNINGSSKEDAR, 2 st, silver, 18/1900-tal, udda modeller, totalvikt ca 444 g
Ragusked med bucklor