Skrin
2019-06-04
651644
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUSTAV MÖLLENBORG, silver, skrin med nyckel, 1862, förgylld insida, höjd 13, bredd 15, vikt ca 395 g
Smärre slitage