Roland Svensson
2019-08-20
651591
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båtsnack", signerad Roland S, 35/360, färglitografi, bildmått ca 42x26,5 cm
Läs mer