2019-06-04
651473
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Columbus", regiserad av Márton Garas (Ungern 1885-1930), orginalförlaga till den svenska utgåvan, 1923, monogramsignerad OA, akvarell och täckvitt på papper, ca 85x53 cm
Ej examinerad ur ramen