Ring i cloisonneé
2019-06-08
651447
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING/SÖLJA i cloisonné, Kina, 1800/1900-tal, höjd ca 3 cm
Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem
Slitage