Dessertskedar 1800-tal silver
2019-06-05
651441
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DESSERTSKEDAR, 1 par+7 st, silver, modell svensk rund, paret stämplade Johan Malmstedt Göteborg 1822, längd ca 17-18,5 cm, vikt 322 g
Monogram