Sidenbroderi Kina
2019-06-04
651370
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDENBRODERI, Kina, tidigt 1900-tal, figuralt motiv, ca 64x31 cm
Veck, slitage, mindre hål i kanterna