Klubbat för:
7 400 SEK
4 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, Louis XV, 1700-tal, fanerad med bl.a. valnöt, bronsbeslag, invänidgt med fak och lådor, höjd 82, 67x36 cm
Fanerskador, slitage, nyckel saknas
651323
2019-06-06