Byrå i sengustaviansk stil
2019-06-05
651262
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, mahognyfanér och rot, beslag i mässing, 3 lådor, höjd 81, 87x44 cm
Slitage, nyckel saknas