Oscar Kleineh oljemålning
2019-12-04
651216
| Klubbat belopp | 6 400 EUR |
| Utropspris | 8 000 EUR |
OSCAR KLEINEH (1846-1919) Söndagssegling på hemviken, signerad samt daterad 1874, olja på duk, 46x72 cm
Dubblerad duk