Golvlampa
Avslutad
2019-06-04
651198
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1970/80-tal, 5-armad, stomme i mässing, sockel av sten, höjd ca 205 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen