Roland Svensson
2019-08-20
651129
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad roland S., färglitografi, 35x27 cm
Läs mer
Gulnader efter passepartout, med dedikation