Petter Thoen
2019-06-09
651073
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 256/350, färglitografi, oramat blad, bladstrl. ca 32x46 cm, oramad.