Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003):
"Från mynningen av Karpö ström", signerad och daterad roland S. -60., pastell, ca 29x44 cm

Läs mer

651068

2019-08-20