Ljuskrona
2019-06-03
651064
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, 5 ljuspunkter, stomme i patinerad brons, höjd ca 97, största vidd 44 cm
Funktionen garanteras ej, åldersrelaterat slitage