Petter Thoen
2019-06-09
651041
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Wow", signerad Thoen, 205/350, färglitografi, ca 46x32 cm. Oramad