Oljemålning 1900-talets början
2019-06-04
650918
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Rökande kvinna, osignerad, olja på duk, ca 83x68 cm