Lena Cronqvist etsning
2019-06-04
650892
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): Figurkomposition, signerad Lena Cronqvist, etsning 2/30, bladmått ca 48x39 cm