Itsu EV57 vägglampor
2019-06-11
650888
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 400 EUR |
VÄGGLAMPOR, ett par, EV57, tillverkade av Itsu, Finland, 1960-tal, mässing, höjd 25 cm, diameter 21 cm.
Åldersrelaterat slitage