Lisa Rinnevuo färglitografi
2019-06-04
650870
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): "Eva", signerad Lisa Rinnevou, 119/225, färglitografi, ca 43x42 cm