Madeleine Pyk litografi
2019-06-04
650827
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med katter, signerad och numrerad: M Pyk, 106/200, ca 29x45 cm