Anna Palm de Rosa akvarell
2019-06-03
650647
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): "La Foresta", signerad och titulerad, akvarell, ca 67x43