Jonas Nobel collage på papper
2019-06-02
650426
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JONAS NOBEL (född 1970): "Approved quality nr 16", signerad Jonas Nobel, collage på papper, daterad a tergo 2004, bladmått ca 40x30 cm
PROVENIENS: Tidigare utställd på Galleri Charlotte Lund