Sven Inge Demonér Höglund oljemålning
2019-06-02
650330
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN INGE DE MONÉR HÖGLUND (1935-2008): "Landskap med tecken", a tergo signerad och daterad -85, olja på duk, ca 61x81 cm