Ivar Morsing oljemålning
2019-06-03
650327
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): ´´Uppror´´, signerad och daterad I Morsing -54, olja på pannå, ca 30x61