Roberto Matta komposition
2019-06-01
650261
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad och numrerad 18/125, färgetsning, ca 49 x 68 cm
Något vågigt blad i överkant, minimalfläck