Jan Håfström färgetsning
2019-06-02
650244
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Sudden Fear", färgetsning, 2016, signerad och numrerad Jan Håfström 41/50, bildyta ca 88x63 cm